Instalacje LPG - zakładanie autogazu |

 

ul.Koryncka 32A, 04-686 Warszawa

Serdecznie witamy w naszym serwisie internetowym.

Firma MD AUTO-GAZ specjalizuje się w profesjonalnym montażu i serwisie instalacji gazowych, zarówno w autach osobowych, jak również samochodach dostawczych. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim dla klientów z terenu miasta Warszawa i najbliższych okolic. Zaufanie i popularność zyskaliśmy dzięki najwyższej jakości świadczonych usług. Nieustannie rosnąca renoma firmy to przede wszystkim zasługa zespołu wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasza obsługa służy pomocą przy doborze najodpowiedniejszego rodzaju instalacji do konkretnego rodzaju pojazdu oraz zajmuje się jej starannym montażem i fachową regulacją. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który sprawia, że zakładanie gazu (Warszawa) przebiega sprawnie i bez najmniejszych problemów. W naszej bogatej propozycji znajdują się różnorodne instalacje LPG. Można wskazać klasyczne instalacje gaźnikowe, jak również zaawansowane technologicznie rozwiązania do pojazdów z wtryskiem i katalizatorem. Doświadczenie i możliwości sprzętowe pozwalają nam na zakładanie autogazu do aut z plastikowym kolektorem. Jako ceniony serwis instalacji LPG posiadamy w ofercie produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i powszechnie i uznanych producentów i dystrybutorów (m.in. KME, CZAKRAM, LTA POLONIA, INTERGAZ, LS CZECH, ROKSI, BRC, PRINS). Proponowany przez nas autogaz (Warszawa) montowany jest w zgodzie z najbardziej rygorystycznymi parametrami technicznymi. Wszystkie instalacje posiadają dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów.

Firma MD AUTO-GAZ to specjalistyczny warsztat montażu i serwisu instalacji gazowych we wszelkiego typu samochodach. Serwisujemy również auta z instalacjami wykonanymi w innych warsztatach.

Oferujemy urządzenia, począwszy od podstawowych instalacji gaźnikowych, kończąc na instalacjach do samochodów z wtryskiem i katalizatorem.

Posiadamy w ofercie instalacje nadające się do samochodów z plastikowym kolektorem, do których stosujemy systemy wtrysku gazu oraz sekwencyjne wtryski gazu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem następujących firm:

  • KME (Bingo S, Bingo M, Diego, Nevo),
  • LS CZECH (Diego LS, Next),
  • LTA POLONIA (Prins),
  • CZAKRAM (BRC, Sequent 24, Sequent 56, Sequent P&G, Just),
  • IRENE (Lovato, zbiorniki Irene),
  • INTERGAZ (Prins, STAG),
  • MWM AUTO-GAZ (Zavoli)

Wszystkie urządzenia montowane przez naszą firmę posiadają roczną gwarancję, a w przypadku produktów BRC dwuletnią gwarancję bez limitu przebiegu.

Zapewniamy krótkie terminy i profesjonalną jakość usług.